Napoli salapärane kool
Napoli salapärane kool
Napoli salapärane kool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napoli salapärane kool

Tere tulemast Napolisse!
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Chati Party
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Emptyby Roomet Hayes Teis Juul 23, 2013 5:32 pm

» Booooooring...
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Emptyby Roomet Hayes Teis Juul 23, 2013 5:30 pm

» Pildiohvrid
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Emptyby Savara Kinsley Teis Juul 23, 2013 3:47 pm

» Savara Turell Kinsley
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Emptyby Savara Kinsley Teis Juul 23, 2013 3:44 pm

» ABI.. ABI.. ABI..
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Emptyby Robin Rae R. Edwards Teis Juul 23, 2013 12:26 pm

» My time.. /Only for three humans/
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Emptyby Külaline Teis Juul 23, 2013 7:13 am

» Mitu kasutajat
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Emptyby Külaline Teis Juul 23, 2013 7:07 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(88) oli siin foorumil Püh Sept 17, 2023 10:44 am
Teated
Niisis sõbrad, liituge ja sheeriga ja olge aktiivsed.
Top posters
Selene Night
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_lcapPannkoogid moosita? Nalja teete? Voting_barPannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_rcap 
Bazilla Fox
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_lcapPannkoogid moosita? Nalja teete? Voting_barPannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_rcap 
Robin Rae R. Edwards
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_lcapPannkoogid moosita? Nalja teete? Voting_barPannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_rcap 
Roomet Hayes
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_lcapPannkoogid moosita? Nalja teete? Voting_barPannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_rcap 
Becky Shake
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_lcapPannkoogid moosita? Nalja teete? Voting_barPannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_rcap 
Cristopher Moon
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_lcapPannkoogid moosita? Nalja teete? Voting_barPannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_rcap 
Sarah "Kiga" Bytes
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_lcapPannkoogid moosita? Nalja teete? Voting_barPannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_rcap 
Õpetaja Austin Checkor
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_lcapPannkoogid moosita? Nalja teete? Voting_barPannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_rcap 
Savara Kinsley
Pannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_lcapPannkoogid moosita? Nalja teete? Voting_barPannkoogid moosita? Nalja teete? Vote_rcap 

 

 Pannkoogid moosita? Nalja teete?

Go down 
2 posters
AutorTeade
Bazilla Fox
Admin, enesevigastaja
Admin, enesevigastaja
Bazilla Fox


Postituste arv : 231
Join date : 11/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 3:51 pm

Baz oli jalutanud mööda vaikset randa, lillelised plätud paremas käes.
Kortsutatud kiri vasakus käes. Kirjal oli Kiga kutse rannale. Kiga oli siin tema parim sõber. Jah, tema aitas ka kõige rohkem vanglast välja saada. Torusiil ja ideed. Ilma Kiga ideedeta oleks ta kõik maha lasknud, ka enda.
Milla jalutas mööda veepiiri edasi ja istus ühele liivasele kivile. Ta uuris päikeseloojangut ning ohkas rõõmust. Nii hea on olla vaba, free.
Ausalt öeldes meeldis isegi Kiga talle. Sõbra mõttes on see ju loogiline.. aga tema lähedus, iseloom ja rääkimisviis. See rahustas. Milla pani plätud jalga ja rullis kirja lahti.

Millale.
Kallis Milla. Tuleksid randa? Meie lemmikusse kohta. Ma ootan sind seal kell 20.32.
Kiga

Oli kirjas seal olnud. Milla naeratas ja ohkas. Ta astus kivilt maha ning kõndis taas mööda vee piiri.
Tagasi üles Go down
https://napolikool.forum.co.ee
Sarah "Kiga" Bytes
Elanik, mõrvar
Elanik, mõrvar
Sarah


Postituste arv : 15
Join date : 12/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 4:29 pm

Sarah kõndis mööda jahedat rannaliiva oma parima sõbra juurde. Tüdruk ei tea mis toimub, aga talle meeldib Bazilla. See tunne on seletamatu. Nagu lesbi, aga mitte nagu ka. Sellel teemal on tüdrukul raskusi. Kui ta armastaks tüdrukut kuidas siis peaks käituma? Nendel teemadel mõtiskles Kiga kui ta rannaliival oma besti juurde kõndis. Ta jooksis viimased meetrid tüdruku juurde ja kallistas teda.
Tagasi üles Go down
Bazilla Fox
Admin, enesevigastaja
Admin, enesevigastaja
Bazilla Fox


Postituste arv : 231
Join date : 11/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 4:33 pm

Jackie jooksis kohe sõbrale otsa ja tegi talle suure mõmmikalli.
Tundus, et tüdruk olevat omade mõtete juures.
"Midagi toimub?" Uuris neiu koheselt.
Võibolla on midagi juhtunud? Baz eemaldus ning lasi käed rippu. Ta istus suurele ja laiale kivile.
"Räägi."käsutas ta.
Tagasi üles Go down
https://napolikool.forum.co.ee
Sarah "Kiga" Bytes
Elanik, mõrvar
Elanik, mõrvar
Sarah


Postituste arv : 15
Join date : 12/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 4:37 pm

"Ah ei midagi, kõik on korras lihtsalt vanad mälestused tulid meelde," ütles tüdruk ilmselge valetamisoskuseta ning katsus oma lõikumisest tekkinud armi. Kiga küsis:"Ma kutsusin sinu siia sellepärast, et ma tahaks sinuga koos kinno minna. Oled nõus?"
Tagasi üles Go down
Bazilla Fox
Admin, enesevigastaja
Admin, enesevigastaja
Bazilla Fox


Postituste arv : 231
Join date : 11/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 4:40 pm

"Valetad. " Jackie sai üldiselt kergelt valetamisest aru. "Täna on kino kinni, aga homme on lahti siiski." Jackie naeratas. "Kiga, i need to tell something.." pomises Jackie. Ta polnud kindel, kas rääkida või ei.
Tagasi üles Go down
https://napolikool.forum.co.ee
Sarah "Kiga" Bytes
Elanik, mõrvar
Elanik, mõrvar
Sarah


Postituste arv : 15
Join date : 12/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 4:44 pm

"Minul ka, aga ma parem ei räägi, sest sa hakkad mind pidama imelikuks.Sa ei saa niikuinii minu tunnetest aru," pomises tüdruk häbelikult. Kiga oli juba kindel selles, et Jackie hakkab teda vihkama.
Kas ma olen siis lesbi? mõtles tüdruk aga julgustas end mõttes: Ei ole, sest ma olen armastanud ja keppinud paljude meestega.
Tagasi üles Go down
Bazilla Fox
Admin, enesevigastaja
Admin, enesevigastaja
Bazilla Fox


Postituste arv : 231
Join date : 11/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 4:47 pm

"Ei hakka." Lubas Jackie. Tal oli ju ka samatlaadi lause? Või ei olnud?
Kui Mile selle välja ütleb siis hakataks teda vihkama. "Ütle sina esimesena" Julgustas 
Jackie. KIndlasti on Kigal midagi normaalsemat.
Tagasi üles Go down
https://napolikool.forum.co.ee
Sarah "Kiga" Bytes
Elanik, mõrvar
Elanik, mõrvar
Sarah


Postituste arv : 15
Join date : 12/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 4:51 pm

Tüdruk vaikis ja vaatas maha.Ta oli hetke mõelnud, et mis siis parata.Ta lausus:" Ma tunnen midagi sinu vastu, midagi mis pole sõprus." seda öelnud vaatas tüdruk maha ja arvas, et Milla naerab ta üle ja kuulutab tervele maailmale, et ma olen lesbi. Aga ma ei ole juu. mõtles tüdruk.
Tagasi üles Go down
Bazilla Fox
Admin, enesevigastaja
Admin, enesevigastaja
Bazilla Fox


Postituste arv : 231
Join date : 11/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 4:53 pm

"Viha?"Pakkus Milla. Okei. Siin polnud nalja. "Eih, ma sain aru. Tegelikult.. mul on täitsa sama asi." tõdes Milla.
Tagasi üles Go down
https://napolikool.forum.co.ee
Sarah "Kiga" Bytes
Elanik, mõrvar
Elanik, mõrvar
Sarah


Postituste arv : 15
Join date : 12/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 4:59 pm

"MA EI VIHKA SIND!VASTUPIDI!" Karjus tüdruk ning kahetses, et seda ütles. Teda hakkas huvitama kas Millal tõsiselt on sama asi? Ma pean end tapma mõtles Kiga .Kurat ma kaotasin nüüd oma besti. Uskumatu, et ma ütlesin midagi nii lolli.
Tagasi üles Go down
Bazilla Fox
Admin, enesevigastaja
Admin, enesevigastaja
Bazilla Fox


Postituste arv : 231
Join date : 11/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 5:06 pm

Milla turtsatas. "Ma armastan sind ka." selgitas tüdruk ning pani oma käe tüdruku õlale. 
"Tegin algul vaid nalja" pomises ta.
Tagasi üles Go down
https://napolikool.forum.co.ee
Sarah "Kiga" Bytes
Elanik, mõrvar
Elanik, mõrvar
Sarah


Postituste arv : 15
Join date : 12/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 5:10 pm

Kiga ehmus, aga vastas:" Sa armastad mind sõbramõttes, aga mulle oled sa enamat kui sõber."
Kiga järeldas seda nii. Ja kui Milla teda armastabki? Tõsiselt kas me hakkaks käima? Kas me hoiaksime seda salajas? tüdruku peas oli tuhandeid mõtteid ja küsimusi millele ta ei leidnud vastust.
Tagasi üles Go down
Bazilla Fox
Admin, enesevigastaja
Admin, enesevigastaja
Bazilla Fox


Postituste arv : 231
Join date : 11/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 5:12 pm

"Ei, "raputas tüdruk pead."Mitte sõbra mõttes. Me.. me saame seda salajas hoida." Pakkus Jackie.
Tagasi üles Go down
https://napolikool.forum.co.ee
Sarah "Kiga" Bytes
Elanik, mõrvar
Elanik, mõrvar
Sarah


Postituste arv : 15
Join date : 12/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 5:19 pm

Kiga ehmus, aga võttis end kokku ja suudles tüdrukut. See oli imelik. Väga veider käis nagu mingi elektrilöök. Tüdruk ei suutnud lõpetada. Aga ta lõpetas, sest palju hirmsam lõpetamisest on see kui keegi näeb meid. Liblikad lendasid kõhus. Ta ootas vastust. Kas tüdruk armastab teda nii väga? Sarah-i pea oli mõtteid täis.
Tagasi üles Go down
Bazilla Fox
Admin, enesevigastaja
Admin, enesevigastaja
Bazilla Fox


Postituste arv : 231
Join date : 11/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 5:24 pm

Jackie suudles vastu. Ta nautis seda täiel määral ent lõpetas mingi hetk. Keegi võis neid pealt näha. Ta istus taas kivile ja mõtles.
Tagasi üles Go down
https://napolikool.forum.co.ee
Sarah "Kiga" Bytes
Elanik, mõrvar
Elanik, mõrvar
Sarah


Postituste arv : 15
Join date : 12/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 5:28 pm

Sarah vaatas igale poole, aga kedagi ei paistnud olevat. Ta oleks valmis olnud tapma igaühe kes neid koos nägi. "Kedagi pole musi, mis me teeme nüüd?" küsis tüdruk elevilt.
Tagasi üles Go down
Bazilla Fox
Admin, enesevigastaja
Admin, enesevigastaja
Bazilla Fox


Postituste arv : 231
Join date : 11/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 5:30 pm

"ujuma?" Pakkus Jackie. Tal olid ujukad all. Vesi oli mõnus soe ka.
Tagasi üles Go down
https://napolikool.forum.co.ee
Sarah "Kiga" Bytes
Elanik, mõrvar
Elanik, mõrvar
Sarah


Postituste arv : 15
Join date : 12/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 5:33 pm

Saral polnud ujukaid aga ta oli valmis minema riietega või alasti. "Okei lähme siis mul pole selle vastu midagi."
Tagasi üles Go down
Bazilla Fox
Admin, enesevigastaja
Admin, enesevigastaja
Bazilla Fox


Postituste arv : 231
Join date : 11/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 5:34 pm

"Püüa," sõnas Jackie ja viskas oma kotist trikoo Kigale. Ta tõmbas oma riided ära ja sulpsas ujukatega vette.
Tagasi üles Go down
https://napolikool.forum.co.ee
Sarah "Kiga" Bytes
Elanik, mõrvar
Elanik, mõrvar
Sarah


Postituste arv : 15
Join date : 12/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 5:44 pm

Sarah naeratas tänulikult ja läks puu taha riideid vahetama. Ta sai vahetatud ja hüppas vette.
Ta hakkas tüdrukut pritsima ja suudles teda veelkord.
Tagasi üles Go down
Bazilla Fox
Admin, enesevigastaja
Admin, enesevigastaja
Bazilla Fox


Postituste arv : 231
Join date : 11/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyReede Juul 12, 2013 5:47 pm

Suur pritsihoog otse Sarahi poole. Ta suudles vastu ning ujus paari tõmbega eemale. Siis istus ta maha ning jäi seljaga lainete poole.
Tagasi üles Go down
https://napolikool.forum.co.ee
Sarah "Kiga" Bytes
Elanik, mõrvar
Elanik, mõrvar
Sarah


Postituste arv : 15
Join date : 12/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyLaup Juul 13, 2013 7:22 pm

Sarah naeris ja ujus ise ka paari tõmbega eemale. Ta nautis seda päeva, sest see oli ta elu parim päev. Sarah küsis:"Äkki läheme kuhugi sööma? Baari? Restorani? Sinu või minu juurde? Mäkki?"
Tagasi üles Go down
Bazilla Fox
Admin, enesevigastaja
Admin, enesevigastaja
Bazilla Fox


Postituste arv : 231
Join date : 11/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyLaup Juul 13, 2013 7:23 pm

"Mäkkii tahaks" sõnas Jackie ja sulpsas veest välja. Ta kuivatas end ning seejärel pani õiged riided selga.
Tagasi üles Go down
https://napolikool.forum.co.ee
Sarah "Kiga" Bytes
Elanik, mõrvar
Elanik, mõrvar
Sarah


Postituste arv : 15
Join date : 12/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyLaup Juul 13, 2013 7:26 pm

"Davaiiiiiii." Sarah oli õnnelik, et nii läks. Ta tuli ka veest välja ja läks puu taha riideid vahetama. Sarah tuli tagasi ja tänas tüdrukut, et too talle trikood laenas. "Lähme siis." ütles tüdruk ja hakkas vaikselt rannast välja jalutama.
Tagasi üles Go down
Bazilla Fox
Admin, enesevigastaja
Admin, enesevigastaja
Bazilla Fox


Postituste arv : 231
Join date : 11/07/2013

Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? EmptyLaup Juul 13, 2013 7:29 pm

Jackie jalutas Kiga järel. Ta kuivatas rätikuga veel õrnalt juukseid.

OT: UUs teema
Tagasi üles Go down
https://napolikool.forum.co.ee
Sponsored content





Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pannkoogid moosita? Nalja teete?   Pannkoogid moosita? Nalja teete? Empty

Tagasi üles Go down
 
Pannkoogid moosita? Nalja teete?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Napoli salapärane kool :: Kooli ümbrus.. rwrr :: Rand-
Hüppa: